TRÄNINGSTIDER  2024

v.25  17.6 - 23.6  
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  17.6    ( sem från Coop 14.30 - 21.30 )
LÄNNA BRUK
08.00
08.45

13.00
13.45


TISDAG 18.6
LÄNNA BRUK
09.00 Rosse och jag
11.00 CT - R

HAGBY ESKILSTUNA
            
Boka hos Susanna 070-5781332
14.40 Mikaela Oscarsson      Endast för ekipage från anläggningen.
15.20 Ingrid Tapio
16.00 Tuva 
16.40 Matilda Ericson
17.20 Pia F Malm
18.00 Ebba Eriksson

18.40
19.20
20.00


ONSDAG  19.6             ( sem från Coop 11.30 - 21.30 )
LÄNNA BRUK
08.00
08.45
13.00
13.45
18.00
18.45 


TORSDAG 20.6
LÄNNA BRUK
09.00 Jag och Rosse
10.00 CT - K
11.00 CT - R

SALVARTORP

17.00                                                  (F) Elna Asplund avb   
17.40                                                  (F) Sara Schultzberg avb   
18.20 (F) Alice Wallin                  
19.00 (F) Camilla Söderbom     
19.40 (F) Camilla Eriksson ??

20.20                                                 
21.00


FREDAG 21.6              ( sem från Coop 11.30 - 21.30 )
MIDSOMMARAFTON ! 
Inga träningar.

LÖRDAG 22.6 
HALLMYRA  
11.00 Elna Asplund
11.40 Tilda W
12.20 Ingela Larsson
13.00 Elna Asplund
13.40 Linda 


SÖNDAG 23.6
LÄNNA BRUK / SALVARTORP
09.00                                                    (F) Elna Asplund avb
09.40
10.20

11.00 Angelica Porsin (LB)
11.40 
12.20

   
 
                 
 

GLÖM INTE !
Har du friskvårdsbidrag
kan du använda det till träningar för mig.

Jag ordnar
kvitton till din arbetsgivare
på valfritt antal träningar.

v.26    24.6 - 30.6
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  24.6         ( Sem från Coop 11.30 - 21.30 )  
LÄNNA BRUK 
8.00
8.45
13.00
13.45
18.00
18.45
 

TISDAG  25.6
LÄNNA BRUK / DUNKER
09.00 Jag och Rosse
10.00 CT - K
11.00 CT - R

NÄSBYHOLM
Reserv:  Erika L Asp    

17.00 (F) Elna Asplund ??         
17.40 (F) Alexandra Nord  
18.20 (F) Carolina Jarenius      

19.00  (F) Sofia Strömvall  
19.40 
(F) Olivia P Thulin 
20.20   (F) Camilla Karlsson   
21.00  (F) Maria Carlsson  
 

ONSDAG  26.6   
HALLMYRA 
08.00 Elna Asplund
08.45 Elna Asplund 


TORSDAG  27.6
LB / DUNKER
09.00 Jag och Rosse
10.00 CT - K
11.00 CT - R

SALVARTORP
17.00                                             (F) Elna Asplund avb   
17.40                                              (F) Sara Schultzberg avb                         
18.20                                             (F) Alice Wallin avb                           
19.00 (F) Camilla Söderbom       
19.40  (F) Sanna Nyholm             
20.20 
21.00                                                         


FREDAG 28.6         ( sem från Coop 11.30 - 17.00 )
Inga träningar. GRIPENS PONNYMEETING

LÖRDAG 29.6        (  sem från Coop 14.30 - 21.30 )
HISTA 
11.00 (F) Alva Wallin
11.40 (F) Tina Rapp
12.20 (F) Irene Wivallius

13.00                                               (F) Elna Asplund Avb
13.40 (F) Maria Snickars                                                   


SÖNDAG  30.6       ( Sem från Coop 14.30 - 21.30 )                     
Inga träningar. GRIPENS PONNYMEETING

v.27   1.7 - 7.7  
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  1.7    ( Coop 14.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG 2.7
HAGBY ESKILSTUNA   Boka hos Susanna Ericson 070-5781332
16.50 Astrid Vessling
17.30 Jessica Willheart
18.10 Ebba Eriksson
18.50 Pia F Malm
19.30 Mikaela Oscarsson


ONSDAG  5.6             (  Coop 11.30 - 21.30 )
LB / SALVARTORP
10.00

TORSDAG 6.6
LÄNNA BRUK
09.00 Jag och Rosse
10.00 
11.00 

SALVARTORP
17.00                                            (F) Elna Asplund avb 
17.40                                            (F) Sara Schultzberg avb
18.20  (F) Alice Wallin               
19.00  (F) Camilla Söderbom      
19.40  Maria Burwall-Haag     (F) Camilla Eriksson avb  
20.20 
21.00


FREDAG 7.6              ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar. 

LÖRDAG 8.6
LÄNNA BRUK ( utebana )
10.00  Maria Burwall-Haag
10.45 
11.30 

12.15 Angelica Porsin

SÖNDAG 9.6
LB / SALVARTORP
09.00  (F) Elna Asplund 
09.40  
10.20 

11.00 
11.40 
12.20 Alexandra Nord 

v.28    8.7 - 14.7
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  8.7         ( Sem från Coop 11.30 - 21.30 )  
Inga Träningar. 

TISDAG  9.7
DUNKER
09.00 Jag och Rosse
10.00 CT - K
11.00 CT - R

NÄSBYHOLM
Reserv:  Erika L Asp    

17.00  (F) Elna Asplund          
17.40  (F) Alexandra Nord  

18.20 (F) Carolina Jarenius      

19.00 (F) Sofia Strömvall  
19.40 
(F) Olivia P Thulin 
20.20 (F) Camilla Karlsson    
21.00 (F) Maria Carlsson   
 

ONSDAG  10.7   
LÄNNA BRUK
08.00
08.45
13.00
13.45
18.00
18.45


TORSDAG  11.7
LB / DUNKER
09.00 Jag och Rosse
10.00 CT - K
11.00 CT - R

SALVARTORP
17.00 (F) Elna Asplund    
17.40 (F) Sara Schultzberg                           
18.20 (F) Alice Wallin                            
19.00 (F) Camilla Söderbom        
19.40  (F) Sanna Nyholm   
   
       
20.20 
21.00                                                         


FREDAG 12.67        ( Coop 11.30 - 17.00 )
Inga träningar.

LÖRDAG 13.7        (  sem från Coop 14.30 - 21.30 )
HISTA  Inställt !                                                   

SÖNDAG  14.7        (  Coop 14.30 - 21.30)                      SALVARTORP  / LB
09.00 (F) Elna Asplund 
09.40 
10.20 
11.00
 
11.40 
12.20