Bevattnad ridbana 20x60m och egen badstrand :). Även hästarna har ett bad !
Bevattnad ridbana 20x60m och egen badstrand :). Även hästarna har ett bad !

GLÖM INTE !
Har du friskvårdsbidrag
kan du använda det till träningar för mig.

Jag ordnar
kvitton till din arbetsgivare
på valfritt antal träningar.

Följ gärna Rosses och min vardag i bloggen !

190421 foto: Åsa Brandt
190421 foto: Åsa Brandt

TRÄNINGSTIDER 2022

v.48    28.11 - 4.12
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  28.11          ( Coop 11.30 - 21.30 )  
Inga träningar.
LÄNNA BRUK
9.00 Rosse och jag

TISDAG  29.11   
DUNKER 
10.00 CT - K
11.00 Jag och Rosse
12.00 CT - S

NÄSBYHOLM 

Reserv: Elna Asplund.
17.00 (F) Marie Ollman 
17.40 (F) Petra L / Amanda VA 
18.20 (F) Olivia P Thulin
19.00 (F) Emelie Quennerstedt
19.40 (F) Carolina Jarenius

20.20                                                    (F) Susanne Sundqvist avb 
21.00  Maria Burwall Haag      (F) Maria Carlsson avb


ONSDAG  30.11  
Inga träningar. TRÄNARFORTBILDNING hela dagen.

TORSDAG  1.12
Till Tinne under dagen. Maria Snickars följer med :)
SALVARTORP
17.00 (F) Elna Asplund
17.40                                          
18.20                                                 (F) Elin Nilsson avb              
19.00                                                 (F) Camilla Söderbom avb  
19.40  Ellie Svalberg        
20.20 (F) Malin Larsson
21.00                                           (F) Jessica Holtin avb


FREDAG 2.12         ( Coop 11.30 - 17.30 )
SALVARTORP ?
08.00 Angelica Porsin
09.00 Jag och Rosse ?


LÖRDAG 3.12       ( Coop 14.30 - 21.30 )
HISTA 
11.00 (F) Ann-Sofie Wallin 
11.40 (F) Tina Rapp  

12.20 (F) Irene Wivallius
13.00 
(F) Ewa Å Lindahl


SÖNDAG 4.12       ( Coop 14.30 - 21.30 )                           SALVARTORP
09.00  (F) Elna Asplund 
SUNDBY  endast för uppstallade där. 
10.20 Emma Bratt ?
11.00 Siri Kostela ?
11.40 Alva Ek ?
12.20 Fam Fredin ?
13.00 Hedda Vinge ? 
13.40 Ellen-Sofie Vinge ?

Reserver:
1) Linnea Pierre
2) Nellie Pettersson
3) Cornelia Bardosson
4) Johanna Svinhufvud
5) Thea Sonneman
6) Ida Sand

v.49   5.12 - 11.12  
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  5.12    ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.
09.00 Rosse och Jag

TISDAG  6.12
DUNKER
10.00 CT - K
11.00 Jag och Rosse
12.00 CT - S


HAGBY ESKILSTUNA
 endast för ekipage därifrån.
Boka hos Susanna Ericson 070-5781332

15.00
15.40

16.20 
17.00 
17.40 
18.20  
19.00 
19.40 
20.20 

21.00


ONSDAG  7.12    ( Coop 11.30 - 21.30 )
SALVARTORP
08.00
LÄNNA BRUK
09.00 Rosse och Jag  

TORSDAG  8.12
SALVARTORP
17.00  (F) Elna Asplund 
17.40  (F) Carolina Mörk 
18.20 (F) Alice Alm                                  
19.00  (F) Camilla Söderbom  
19.40 (F) Malin Eriksson             
20.20 (F) Malin Larsson                                                 

21.00                                                  (F) Jessica Holtin avb  

FREDAG  9.12            ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar. 
09.00 Rosseau och jag 


LÖRDAG 10.12
Inga träningar. 

SÖNDAG 11.12
SALVARTORP
09.00 Elna Asplund                         
09.40    
10.20 
11.00 

11.40
12.20 Sara Schultzberg

v.50    12.12 - 18.12
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  12.12          ( Coop 11.30 - 21.30 )  
Inga träningar.

TISDAG  13.12 
NÄSBYHOLM 

17.00 (F) Marie Ollman
17.40 (F) Petra Logander/ Amanda VA
18.20 (F) Olivia P Thulin
19.00 (F) Emelie Quennerstedt 
19.40 (F) Carolina Jarenius
20.20 (F) Susanne Sundqvist 

21.00 (F) Maria Carlsson 


ONSDAG  14.21  
Inga träningar. 

TORSDAG  15.12
DUNKER
09.00 CT - K
10.00 Jag och Rosseau
11.00 CT - S

SALVARTORP
17.00 (F) Elna Asplund
17.40                                            
18.20 (F) Elin Nilsson              
19.00  (F) Camilla Söderbom   
19.40         
20.20 (F) Malin Larsson

21.00                                                    (F) Jessica Holtin avb   

FREDAG 16.12         ( Coop 11.30 - 17.30 )
Inga träningar.

LÖRDAG 17.12       ( Coop 14.30 - 21.30 )
HISTA 
Reserv: Lotta S
11.00  (F) Ann-Sofie Wallin  
11.40  (F) Tina Rapp 
12.20  (F) Irene Wivallius 
13.00 (F) Ewa Å Lindahl 

13.40                                            (F) Maria Snickars avb

SÖNDAG  18.12       ( Coop 14.30 - 21.30 )                           SALVARTORP
09.00 (F) Elna Asplund
SUNDBY  endast för uppstallade där. Reservlista finns. 
10.20 
11.00 
11.40 
12.20 
13.00 
13.40 

v.51   19.12 - 27.11  
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  19.12    ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.
9.00 Rosse och jag.

TISDAG  20.12


HAGBY ESKILSTUNA endast för ekipage därifrån.
Boka hos Susanna Ericson 070-5781332

15.00
15.40

16.20 
17.00 
17.40 
18.20
19.00 
19.40 
20.20 

21.00

ONSDAG  21.12    ( Coop 11.30 - 21.30 )
SALVARTORP
08.00
LÄNNA BRUK 
09.00 Rosse och jag.

TORSDAG  22.12
DUNKER
09.00 CT - K
10.00 Rosse och jag.
11.00 CT-S

SALVARTORP
Reserv : 
17.00 (F) Elna Asplund
17.40 (F) Carolina Mörk
18.20  (F) Alice Alm                                    
19.00                                                    (F) Camilla Söderbom avb  
19.40   (F) Malin Eriksson            
20.20  (F) Malin Larsson  
              

21.00                                                     (F) Jessica Holtin avb  

FREDAG  23.12     (Coop 12.00 - 21.00 )
Inga träningar. 

LÖRDAG 24.12
GOD JUL alla härliga elever med familjer !  

SÖNDAG 25.12
Inga träningar.

v.52    26.12 - 18.12
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  26.12          ( Coop 11.30 - 21.30 )  
Inga träningar.

TISDAG  27.12 
NÄSBYHOLM 

17.00 (F) Marie Ollman
17.40 (F) Petra Logander/ Amanda VA
18.20 (F) Olivia P Thulin
19.00 (F) Emelie Quennerstedt 
19.40 (F) Carolina Jarenius
20.20 (F) Susanne Sundqvist 

21.00 (F) Maria Carlsson 


ONSDAG  28.21  
Inga träningar. 

TORSDAG  29.12
DUNKER
09.00 CT - K
10.00 Jag och Rosseau
11.00 CT - S

SALVARTORP
17.00 (F) Elna Asplund
17.40                                            
18.20 (F) Elin Nilsson              
19.00  (F) Camilla Söderbom   
19.40         
20.20 (F) Malin Larsson

21.00                                                    (F) Jessica Holtin avb   

FREDAG 30.12         ( Coop 11.30 - 17.30 )
Inga träningar.

LÖRDAG 31.12       ( Coop 14.30 - 21.30 )
HISTA 
Reserv: Lotta S, Fam Lindhagen
11.00  (F) Ann-Sofie Wallin  
11.40  (F) Tina Rapp 
12.20  (F) Irene Wivallius 
13.00 (F) Ewa Å Lindahl 

13.40   (F) Maria Snickars 

SÖNDAG  1.1        ( Coop 14.30 - 21.30 )                           SALVARTORP - Inga träningar.
SUNDBY - Inga träningar.