Carolina Mörk och Don David som är mitt första ekipage jag hjälpt till Grand Prix :)
Carolina Mörk och Don David som är mitt första ekipage jag hjälpt till Grand Prix :)

Don David är till salu !
vid seriöst intresse Kontakta Carolina på sms 0768636323.
OBS!  DYR !

Erika Lindström Asp  och  Delecto QRE (SWB) var 13:e  bästa 4-åring 2020. Sååå nära att komma med till final :) !
Erika Lindström Asp och Delecto QRE (SWB) var 13:e bästa 4-åring 2020. Sååå nära att komma med till final :) !
Malin Husöy och Dazy som segrade i MSV C:1 och åkte till Danmark 2020 på Fjord-NM :)
Malin Husöy och Dazy som segrade i MSV C:1 och åkte till Danmark 2020 på Fjord-NM :)
Malin och Dazy fick ta emot  Radio P4 Södermanlands sportpris  för Årets genombrott 2019.
Malin och Dazy fick ta emot Radio P4 Södermanlands sportpris för Årets genombrott 2019.

TRÄNINGSTIDER 2021

v.3    18.1 - 24.1 
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  18.1  ( Coop 14.30 - 21.30 )
Inga träningar.
 
TISDAG  19.1 
ESKILSTUNA
17.00  
17.40 (F) Malin Ahlström
18.20 (F) Ebba Eriksson
19.00 Ellie Svalberg                   (F) Jennifer Andersson avb  
19.40                                                   (F) Mia Eckhardt  avb          
20.20 

21.00


ONSDAG  20.1    ( Coop 14.30 - 21.30 ) 
09.00 

09.40 Camilla Berg 
10.20 Carola Berg  
11.00 Camilla Berg  
11.40 Carola Berg  
12.20  Camilla Berg    

13.00 (F) Lisa Åhlund Sarbring


TORSDAG  21.1
SALVARTORP inställt !!!
för idag firar jag min älskade Lars som fyller 50 år !
Ring gärna under dagen på 0708-602164 och sjung för honom :) Corona gör ju annars denna dag lite tråkig. // Anette

FREDAG  22.1                       ( Coop 11.30 - 19.30 )
Inga träningar.

LÖRDAG  23.1
ÄLUNDA
Boka hos Maria Dahlqvist 076-8442255
09.00 Git Nygårds
09.40 Lisa Åhlund Sarbring
10.20 Veronica Stierna
11.00 Ebba Akar
11.40 Jennie Carlsson
12.20 Maria Dahlqvist


SÖNDAG  24.1    
SALVARTORP    
09.00 (F) Carolina Jarenius
09.40 Angelica Porsin 
10.20 Jessica Holtin
11.00 Amanda Forss 
11.40 Camilla Söderbom
12.20 
 

Följ gärna Rosses och min vardag i bloggen !

190421 foto: Åsa Brandt
190421 foto: Åsa Brandt

GLÖM INTE !
Har du friskvårdsbidrag
kan du använda det till träningar för mig.

Jag ordnar
kvitton till din arbetsgivare
på valfritt antal träningar.

v.4    25.1 - 31.1 
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  25.1     ( Coop 14.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG  26.1
NÄSBYHOLM
17.00
17.40  (F) Alexandra Nord
18.20  Olivia Pärlemor Thulin

19.00 (F) Emelie Quennerstedt 
19.40                                                              (F) Erika Lindström Asp avb 

20.20   
21.00


ONSDAG  27.1     (  Coop 14.30 - 21.30 ) 
SALVARTORP    
10.20 
11.00 
11.40 
12.20 
13.00 (F) Lisa Åhlund Sarbring  



TORSDAG  28.1
SALVARTORP 
17.00 Ida Sand                                                   
17.40  (F) Mikaela Forss ? 
18.20 (F) Amanda Forss
19.00 (F) Camilla Söderbom
19.40 (F) Jessica Holtin
20.20  (F) Malin Eriksson    

21.00

FREDAG 29.1                        (
 Coop 11.30 - 21.30 )   
Inga träningar.

LÖRDAG 30.1                       ( Coop 14.30 - 21.30 )   
HISTA 
Reserv: Nelly Stavström, Linnea Winberg, Aniara Ingbro, kjellström, Clara Wallin x 2, Maria Carlsson 
10.20 (F) Tina Rapp 
11.00 (F) Sandra Lindhagen 
11.40 (F) Irene Wivallius 
12.20                                                                     (F) Christel Ottosson avb
13.00 (F) Maria Snickars
13.40 
(F) Filippa Lindhagen 


SÖNDAG 31.1       ( Coop 14.30 - 21.30 )      
ENKÖPING boka hos Erika Lindström Asp via sms 070-5513640    
09.40  
10.20 
11.00
11.40

12.20 
13.00

v.5    1.2 - 7.2 
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  1.2       ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.
 
TISDAG  2.2 
ESKILSTUNA
17.00  
17.40 (F) Malin Ahlström
18.20 (F) Ebba Eriksson
19.00  Ellie Svalberg                                 (F) Jennifer Andersson avb  
19.40   (F) Mia Eckhardt           
20.20 

21.00


ONSDAG  3.2    ( Coop 11.30 - 21.30 ) 
08.20
09.00 

09.40  
10.20 (F) Lisa Åhlund Sarbring 


TORSDAG  4.2
SALVARTORP 
17.00
17.40

18.20 (F) Amanda Forss
19.00 (F) Camilla Söderbom
19.40 (F) Jessica Holtin

20.20 
21.00


FREDAG  5.2                       ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.

LÖRDAG  6.2


SÖNDAG  7.2    
SALVARTORP    
09.00 (F) Carolina Jarenius
09.40 
10.20 
11.00 
11.40 

12.20 
 

v.6    8.2 - 14.2 
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  8.2     ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG  9.2
NÄSBYHOLM
17.00
17.40  (F) Alexandra Nord
18.20  

19.00 (F) Emelie Quennerstedt 
19.40                                                              (F) Erika Lindström Asp avb 

20.20   
21.00


ONSDAG  10.2      
SALVARTORP    
10.20 
11.00 
11.40 
12.20 
13.00 (F) Lisa Åhlund Sarbring  



TORSDAG  11.2
SALVARTORP 
17.00                                                    
17.40  (F) Mikaela Forss ? 
18.20 (F) Amanda Forss
19.00 (F) Camilla Söderbom
19.40 (F) Jessica Holtin
20.20  (F) Malin Eriksson    

21.00

FREDAG 12.2                       (
 Coop 11.30 - 17.00 )   
Inga träningar.

LÖRDAG 13.2                      ( Coop 14.30 - 21.30 )   
HISTA 
Reserv: Nelly Stavström, Linnea Winberg, Aniara Ingbro, kjellström, Clara Wallin x 2, Maria Carlsson 
10.20 (F) Tina Rapp 
11.00 (F) Sandra Lindhagen 
11.40 (F) Irene Wivallius 
12.20                                                                     (F) Christel Ottosson avb
13.00 (F) Maria Snickars
13.40 
(F) Filippa Lindhagen 


SÖNDAG 14.2       ( Coop 14.30 - 21.30 )      
ENKÖPING boka hos Erika Lindström Asp via sms 070-5513640    
09.40  
10.20 
11.00
11.40

12.20 
13.00

v.7    15.2 - 21.2 
Vill du träna ? Skicka mig ett sms 0709-657633 // Anette
________________________________________

MÅNDAG  15.2       ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.
 
TISDAG  16.2 
ESKILSTUNA
17.00  
17.40 (F) Malin Ahlström
18.20 (F) Ebba Eriksson
19.00  Ellie Svalberg                                 (F) Jennifer Andersson avb  
19.40   (F) Mia Eckhardt           
20.20 

21.00


ONSDAG  17.2    ( Coop 11.30 - 21.30 ) 
08.20
09.00 

09.40  
10.20 (F) Lisa Åhlund Sarbring 


TORSDAG  18.2
SALVARTORP 
17.00
17.40

18.20 (F) Amanda Forss
19.00 (F) Camilla Söderbom
19.40 (F) Jessica Holtin

20.20 
21.00


FREDAG  19.2                       ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.

LÖRDAG  20.2


SÖNDAG  21.2    
SALVARTORP    
09.00 (F) Carolina Jarenius
09.40 
10.20 
11.00 
11.40 

12.20