Salvartorp 20x60m
Salvartorp 20x60m
Hista  18x38m
Hista 18x38m
Näsbyholm 20x60m
Näsbyholm 20x60m
Lillängen 20x60m
Lillängen 20x60m

            VÄLKOMMEN !!

Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)
Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)

Boka genom att skicka ett SMS till 0709-657 633  eller
MAIL till ahryttarutbildning@telia.com 
och när jag återkopplat med ok räknas tiden som BOKAD.
BOKADE tider betalas till fullpris oavsett orsak till frånvaro.
Du kan själv ordna ersättare.

För att slippa betalningen skall tiden avbokas FÖRE 17.00 dagen innan den gäller.

Följ gärna mig och Rosse på bloggen, där försöker jag berätta om vår resa i vardagen  !

190421 foto: Åsa Brandt
190421 foto: Åsa Brandt

TRÄNINGSTIDER  2020 !

Priser som gäller from 1.1 2020 hittar du under fliken "träningar".

v.4    20.1 - 26.1
Vill du vara reserv ? Skicka mig ett sms // Anette 
________________________________________

MÅNDAG  20.1   ( Coop 14.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG  21.1
NÄSBYHOLM
17.00 (F) Karin Love´n
17.40  Cornelia Pizzignacco    
  (F) Eva Myrlund avb
18.20 (F) Nina Nilsson
19.00 (F) Emelie Krantz Lindberg
19.40  Caroline Lindeberg      
  (F) Erika Asp Lindström avb 
20.20 Mathilda Grönstedt
21.00


ONSDAG  22.1     ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00
11.40
12.20


TORSDAG  23.1
SALVARTORP 
17.00                                                            (F) Filippa Arvidsson avb
17.40                                                            (F) Marie Carlsson avb
18.20 Lovisa Simling                        (F) Carolina Mörk avb
19.00 (F) Lovisa Simling
19.40 (F) Camilla Söderbom
20.20 Malin Eriksson                       (F) Jessica Holtin avb
21.00

FREDAG 24.1   ( Coop 13.30 - 21.30 )
Inga träningar.


LÖRDAG 25.1   

Inga träningar.

SÖNDAG 26.1   
SALVARTORP
09.00
09.40 (F) Carolina Janerius
10.20 Lovisa Hed
11.00 Clara Wallin
11.40 Amanda Forss
12.20

  v.5    27.1 - 2.2  
Vill du vara reserv ? skicka mig ett sms //  Anette
________________________________________

MÅNDAG 27.1   ( Coop 14.30 - 21.00 )
Inga träningar. 


TISDAG  28.1 
ESKILSTUNA
15.00
15.40 (F) Caroline Lindeberg
16.20  Malin Ahlström                            
17.00 (F) Agnes Fredriksson
17.40 (F) Anna Fredriksson
18.20 (F) Lena A / Elin EW
19.00 (F) Lena Lööw
19.40 (F) Mia Eckhardt

20.20 Ida Brunåker
21.00


ONSDAG  29.1     ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
9.00, 09.40, 10.20, 11.00

TORSDAG  30.1
SALVARTORP 
17.00 (F) Filippa Arvidsson
17.40  (F) Marie Carlsson
18.20  (F) Carolina Mörk 
19.00 (F) Lovisa Simling
19.40 (F) Camilla Söderbom
20.20 (F) Jessica Holtin 
21.00

FREDAG 31.1   ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.


LÖRDAG 1.2    
RYTTARGALA !!!
HISTA
10.20 (F) Fam Lindhagen (1) 
11.00 (F) Tina Rapp 
11.40 (F) Irene Wivallius
12.20 (F) Christel Ottosson
13.00 (F) Maria Snickars
13.40 (F) Fam Lindhagen (2)


SÖNDAG 2.2   ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
10.20
11.00
11.40
12.20

v.6    3.2 - 9.2  
Vill du vara reserv ? Skicka mig ett sms // Anette
________________________________________

MÅNDAG  3.2   ( Coop 14.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG  4.2
NÄSBYHOLM
17.00 (F) Karin Love´n
17.40  (F) Eva Myrlund 

18.20 (F) Nina Nilsson
19.00 (F) Emelie Krantz Lindberg
19.40 (F) Erika Asp Lindström  

20.20 Mathilda Grönstedt
21.00


ONSDAG  5.2     ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00
11.40
12.20


TORSDAG  6.2
SALVARTORP 
17.00 (F) Filippa Arvidsson 
17.40 (F) Marie Carlsson 

18.20 (F) Carolina Mörk 
19.00 (F) Lovisa Simling
19.40 (F) Camilla Söderbom
20.20 (F) Jessica Holtin 
21.00

FREDAG 7.2   ( Coop 13.30 - 21.30 )
Inga träningar.


LÖRDAG 8.2   

LÄNNA BRUK 
11.00
11.45


SÖNDAG 9.2   
SALVARTORP
09.00
09.40 (F) Carolina Janerius
10.20 Ellie Svalberg
11.00 
11.40
12.20

 v.7    10.2 - 16.2  
Vill du vara reserv ? skicka mig ett sms //  Anette
________________________________________

MÅNDAG 10.2   ( Coop 14.30 - 21.00 )
Inga träningar. 


TISDAG  11.2 
ESKILSTUNA
15.00
15.40 (F) Caroline Lindeberg
16.20  Malin Ahlström ?                           
17.00 (F) Agnes Fredriksson
17.40 (F) Anna Fredriksson
18.20 (F) Lena A / Elin EW
19.00 (F) Lena Lööw
19.40 (F) Mia Eckhardt

20.20 Ida Brunåker ?
21.00


ONSDAG  12.2     ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
9.00
09.40
10.20
11.00


TORSDAG  13.2
SALVARTORP 
17.00 (F) Filippa Arvidsson
17.40  (F) Marie Carlsson
18.20  (F) Carolina Mörk 
19.00 (F) Lovisa Simling
19.40 (F) Camilla Söderbom
20.20 (F) Jessica Holtin 
21.00

FREDAG 14.2   ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.


LÖRDAG 15.2  ( Coop 14.30 - 21.20 )

HISTA
10.20 (F) Fam Lindhagen (1) 
11.00 (F) Tina Rapp 
11.40 (F) Irene Wivallius
12.20 (F) Christel Ottosson
13.00 (F) Maria Snickars
13.40 (F) Fam Lindhagen (2)


SÖNDAG 16.2   Jag Tävlar i Södertälje på em.
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00

v.8    17.2 - 23.2  
Vill du vara reserv ? Skicka mig ett sms // Anette
________________________________________

MÅNDAG  17.2   ( Coop 14.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG  18.2
NÄSBYHOLM
17.00 (F) Karin Love´n
17.40 (F) Eva Myrlund 

18.20 (F) Nina Nilsson
19.00 (F) Emelie Krantz Lindberg
19.40 (F) Erika Asp Lindström  

20.20 Mathilda Grönstedt
21.00


ONSDAG  19.2     ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00
11.40
12.20


TORSDAG  20.2
SALVARTORP 
17.00 (F) Filippa Arvidsson 
17.40 (F) Marie Carlsson 

18.20 (F) Carolina Mörk 
19.00 (F) Lovisa Simling
19.40 (F) Camilla Söderbom
20.20 (F) Jessica Holtin 
21.00

FREDAG 21.2   ( Coop 13.30 - 21.30 )
Inga träningar.


LÖRDAG 22.2   

SALVARTORP 
BOMTRÄNING med låga hinder
för SUSSIE HOLM

09.00 - 13.00


SÖNDAG 23.2   
SALVARTORP
09.00
09.40 (F) Carolina Janerius
10.20
11.00 
11.40
12.20


     UTVECKLINGSSAMTAL ! 








Boka ett utvecklingssamtal där vi i värmen över en fika och med almenackan redo gör upp målet för 2020 och delmål för att nå dit.                60 min 500:-
Ta kontakt för personlig tidsbokning.