Salvartorp 20x60m
Salvartorp 20x60m
Hista  18x38m
Hista 18x38m
Näsbyholm 20x60m
Näsbyholm 20x60m
Lillängen 20x60m
Lillängen 20x60m

            VÄLKOMMEN !!

Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)
Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)

Boka genom att skicka ett SMS till 0709-657 633  eller
MAIL till ahryttarutbildning@telia.com 
och när jag återkopplat med ok räknas tiden som BOKAD.
BOKADE tider betalas till fullpris oavsett orsak till frånvaro.
Du kan själv ordna ersättare.

För att slippa betalningen skall tiden avbokas FÖRE 17.00 dagen innan den gäller.

TRÄNINGSTIDER  2019 !

PROGRAMTRÄNING Vintern 2018-2019.   
20 min 400:- inkl anl avg. Start 09.00 slut 14.00 = 10 ekipage.
Anmäl med SMS och 400:- på swisch till Anette 0709-657633 
Lördag 23 Feb  Domare:  Lotta Finstorp        Plats: Salvartorp Anmäl med namn,häst,klass.






Du kan ha din häst/ponny hos Anette på utbildning / pensionat när du är bortrest.
Ta kontakt för personligt upplägg.

v.7   11.2 - 17.2

MÅNDAG 11.2    ( Coop 13.30 - 21.30 )
9.00 Malin Husöy 

TISDAG 12.2
ESKILSTUNA Lillängen
( Bara för de som står uppstallade pga smittoläget )

Tiden kan dock ändras vid ev avb så håll koll här så vet du din exakta tid för kvällen :). Lena har förtur på tidigare tid.
Vill du vara reserv så smsa mig på 0709-657633  :)
Reserv: Ida Fredberg ( gärna tidigt )

15.00    

15.40                                                      (F) Caroline Lindeberg omb  
16.20 (F) Sara Fredriksson 
17.00 (F) Agnes Fredriksson
17.40  (F) Anna Fredriksson 
18.20  Tarja Lindeberg               (F) Elin Eriksson Wallin avb 
19.00  Jennifer Andersson       (F) Lena Lööw avb 
19.40   Paulina Andersson        (F) Mia Eckhardt  avb   
20.20  Sara Fredriksson   
21.00              
 

ONSDAG 13.2   ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00 Johanna Elgholm

TORSDAG 14.2
SALVARTORP
17.00                                                      (F) Filippa Arvidsson avb
17.40   Elin Nilsson                      (F) Karin Love´n avb
18.20  (F) Carolina Mörk  
19.00  (F) Lovisa Simling        
19.40  Jessica Holtin                  
(F) Camilla Söderbom avb
20.20                                                     (F) Jessica Holtin omb  

21.00                                                      (F) Elin Nilsson omb 

FREDAG 15.2      ( Coop 11.30 - 21.30 )
Ingen träning.
LÖRDAG 16.2       ( Coop 14.30 - 21.30 )
11.00                                                   (F) Tina Rapp avb                        
11.40                                                   (F)  Irene Wivallius avb
12.20                                                   (F) Christel Ottosson omb
13.00   Nils Olin                           (F) Maria Snickars avb
13.40   Christel Ottosson        (F) Nina Winberg avb 

SÖNDAG 17.2  ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00 
09.40  
10.20    

11.00
11.40
12.20
 

 



UTVECKLINGSSAMTAL !








Boka ett utvecklingssamtal där vi i värmen över en fika och med almenackan redo gör upp målet för 2019 och delmål för att nå dit.                60 min 500:-
Ta kontakt för personlig tidsbokning.

Programträning för
Lotta Finstorp.

LÖRDAG 23.2
Vi börjar dagen med kortbaneekipage, därefter ombyggnad och lång bana.
Framridning samtidigt som uppridning, så skritta helst fram och av ute.
För att komma in i ridhuset KNACKA och invänta att jag öppnar så stör vi ingens program. 
 

Jag saknar skrivare, vill du hjälpa till ??
annars skriver jag själv, men då får ni mindre hjälp med framridning osv.

Träningsdatum 23.2 
Betaldag 15.2 !
ANMÄLDA ( betaldag =anmäld )
*
*
Prel Anmälda
 Agnes Fredriksson LB:1
Sara Fredriksson MSV C:2

Camilla Berg  LA:3
*  Jessica Holtin LA:3
Malin Husöy  MSV C:2
Irene Wivallius  MSV C:2
Elin Nilsson MSV B:2


Vid återbud med vetintyg/läkarintyg får du pengarna tillbaka, annars kan du själv skaffa ersättare.


Bokat på alla kommande programträningar har Sara/Agnes Fredriksson, Elin Nilsson 

v.8    18.2 - 24.2
MÅNDAG  18.2     
Inga träningar.
 
TISDAG  19.2
NÄSBYHOLM
17.00  Ida Fredberg
17.40  (F) Camilla Berg 
18.20  (F) Teresa Sandstedt  
19.00 (F) Cornelia Pizzignacco
19.40 (F) Kajsa Söderman

20.20  Camilla Söderbom
21.00 

  
ONSDAG  20.2     ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP 

09.00 
09.40
10.20
11.00

12.00 

TORSDAG  21.2 
SALVARTORP
17.00 Maria grimmhammar                                  (F) Filippa Arvidsson avb  
17.40  (F) Karin Love´n 
18.20 (F) Carolina Mörk   
19.00 (F) Lovisa Simling         
19.40 (F) Camilla Söderbom   

20.20  (F) Jessica Holtin    
21.00     


FREDAG  22.2   ( Coop 12.30 - 21.30 )
Inga träningar.
 

LÖRDAG  23.2 
SALVARTORP
Programträning för Lotta Finstorp  9.00-14.
Läs mer här bredvid :) på "Programträningar"


SÖNDAG 24.2
SALVARTORP 

09.00
09.40 (F) Marie Carlsson 
10.20  
11.00  

11.40
12.20

 

v.9   25.2 - 3.3

MÅNDAG 25.2    ( Coop 13.30 - 21.30 )
fm bokningsbar. 

TISDAG 26.2
ESKILSTUNA Lillängen
( Bara för de som står uppstallade pga smittoläget )

Tiden kan dock ändras vid ev avb så håll koll här så vet du din exakta tid för kvällen :). Lena har förtur på tidigare tid.
Vill du vara reserv så smsa mig på 0709-657633  :)
Reserv: Ida Fredberg ( gärna tidigt )

15.00    Ida Fredberg ??

15.40   (F) Caroline Lindeberg  
16.20 (F) Sara Fredriksson 
17.00 (F) Agnes Fredriksson
17.40  (F) Anna Fredriksson 
18.20  (F) Elin Eriksson Wallin 
19.00  (F) Lena Lööw  
19.40  (F) Mia Eckhardt     
20.20  Jennifer Andersson ?   
21.00  Paulina Andersson ?             
 

ONSDAG 27.2   ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00 

TORSDAG 28.2
SALVARTORP
17.00 (F) Filippa Arvidsson
17.40  (F) Karin Love´n 
18.20  (F) Carolina Mörk  
19.00  (F) Lovisa Simling        
19.40 (F) Camilla Söderbom 
20.20  (F) Jessica Holtin 
21.00  (F) Elin Nilsson  

FREDAG 1.3      ( Coop 11.30 - 21.30 )
Ingen träning.
LÖRDAG 2.3   ( Coop = Semesterdag pga 50års-fest !!!)    
11.00  (F) Tina Rapp                         
11.40  (F)  Irene Wivallius 
12.20  (F) Christel Ottosson 
13.00  (F) Maria Snickars 
13.40 (F) Nina Winberg  

SÖNDAG 3.3   ( Coop = Semesterdag pga tävling)
Rosse och jag startar i Enköping idag.
SALVARTORP

09.00 
09.40  
10.20    

11.00
11.40
12.20
 

 

v.10   4.3 - 10.3
MÅNDAG  4.3     
Inga träningar.
 
TISDAG  5.3
NÄSBYHOLM
17.00  Ida Fredberg ?
17.40  (F) Camilla Berg 
18.20  (F) Teresa Sandstedt  
19.00 (F) Cornelia Pizzignacco
19.40 (F) Kajsa Söderman

20.20  
21.00 

  
ONSDAG  6.3     ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP 

09.00 
09.40
10.20
11.00

12.00 

TORSDAG  7.3 
SALVARTORP
17.00 (F) Filippa Arvidsson  
17.40  (F) Karin Love´n 
18.20 (F) Carolina Mörk   
19.00 (F) Lovisa Simling         
19.40 (F) Camilla Söderbom   

20.20  (F) Jessica Holtin    
21.00     


FREDAG  8.3   ( Coop 12.30 - 21.30 )
Inga träningar.
 

LÖRDAG  9.3 
Inga träningar.

SÖNDAG 10.3
SALVARTORP 

09.00
09.40 (F) Marie Carlsson 
10.20  
11.00  

11.40
12.20