Elever som under 2022 tränat någongång för mig och som jag lyckats fånga ett foto på :) !
Saknas du så skicka mig gärna en bild :) 

Elna Asplund och
Thistledown Ghostbuster
f. 2010   35-10-8700
e. Paddock Sahara
    WSB 54540
u. Thistledown Gabby
     WSB 127071


EN WELSH :)                                                                                            1.
Elna Asplund och
Kulltorps Flavour 
LicNr 274148
e. Paddoc Camargue RW 91
u. Kulltorps Umbelline
ue. Wärnanäs Peng RW 64


EN WELSH :) 

70% Plakett Nr 34 !
Malin Eriksson och Paddington
LicNr 261188 
f. 2006 
e. Emmerton
(ex Radilala )
u. Facilette (SWB)
ue. Robin Z

                                  2.
Jessica Holtin och Jugulum K
LicNr 297890  f.2009 
e. Caressini - Florestan 1



                                 3.
Camilla Toll och Kadanz
Lic Nr  325984   
f. 2015 KWPN
e. Charmeur u. Chicky  ue. Discovery
                                                    4.
AnnTherese Larsson
och Robin

f. 2004
e. Chapman - Utrillo 


                                 5.
Saga Dennbrink och
Ambitious DS 
(5)(SWB)
f. 2011
e. Ampere- Argentus


                                   
                                  6.
Maja Sjöberg



                                 7. 
Oli Gråhed med
Kalada  de Mia

f. 2017 
e. Carun 
u. Deciada


                                 8.
Clara Björk med 
JEZZ

f. 2006
okänd härst.


                                  9.
Lena Lindbom med Arrac



                                10.
Pia F Malm
och Gazellica 

f. 2016
e. Van Vivaldi
ue. Guiness

                               11.
Matilda Ericson
Galtrim Girl




                                  
                               12.
Ingrid Tapio med Designed by DJ
f. 2011
e. Verdi RP 144
ue. Vermont RP 133


                                13.

70% Plakett Nr 33
Angelica Porsin
med Tequila

f. 2003
e. Exclusive
ue. Roderick 


                                14.
Marie Ollman och Crystal



                                 
                                15.
Elin Nilsson med Sevilla



                                  16.
Camilla Söderbom
och Tailormade Under Cover


                                17.
Lisa Åhlund Sarbring och Prinz Camaro LÅS



                               

                                 18.
Ella Nordqvist och
Salstas Mr Dynamite



EN WELSH :)
                                  19.
Olivia Pärlemyr Thulin med Uno



                                  20.
Andrea Östlund med Montana
Lic Nr 314596
f.2012 
e. Montender
u. Unbelieveable 
ue. Ussuri xx

                                  21.
Andrea Östlund med Natana 



                                                                         21.
Susanne Sundqvist
med Opie




                               22.
Maria Carlsson
med Sparky xx och



                                 

                                 23.
Susanne Sundqvist med Romeo



                                 22.
Maria Carlsson med Vildfot



                                  23.
Maria Carlsson med
Bäckdalens Ikaroz RS 786 
f. 
e. Dusol RS 370
u. Moa  RS 7520
                                                                       e. Epol RS 371

                                                                               24.
Kristin Carlsson med Sparky xx



                                 24.
Basma Moustafa med Zorana



                                 


                                25.
Carolina Jarenius med Prochorus LÅS



                                                                        26.
Charlotte Stomwall med Special Edition II



                                  27.
Alice Wallin med Dahlåkras Jazz



EN WELSH :)                                  28.
Maria Snickars med Theo
Lic Nr 265149   
f. 2004 
e. Rubinrot - Regazzoni 



                                 29.
Irene Wivallius med Dirkida
Lic Nr 284895  KWPN 
f. 2008 
e. Zorro - Ganges 



                             

                               30.
Eva Åsberg Lindahl
med
Mind Me

f.2006
e. Saffron Walden
u. Younevertoldme
                                                           ue. Simply Great

                                                                                   31.
Erika Lindström Asp
med
Delecto QRE (SWB)

Lic Nr 326734 
f. 2016
e. Zaladin MI 
u. Dittrich (SWB) 
ue. Don Charly

                                                                                                                          32.
Ebba Eriksson och Rivica
 Lic Nr 262218 
 f.2006 
e. Riverside
u. Rinelfs JS 
ue. Krack C


                                                                                  33.
Hanna Salomonsson



                                 34.
Elin Andersson med Novic



                               


                                35.
Amanda-Li Ekman



                               

                                36.
Hanna Wallsten med
Fiona Tau (2) (SWB)
f. 2013 
e. Firenze  u. Divitza
ue. Master


                                 
                                 37.
Petra Logander med Rhodos van het Netehof


                                                                                  38.
Åsa Glennhammar
med Chilli Wipp




                                39.
Tina Rapp med 
Moys Malfoy

f.2010 
e. Cartier


                               40.
Astrid Vessling med Baibi´n 
f.2009
e. Derrymore Duncan
ue: Moy Johnny´s Pride


                                41.
Amanda V Artell med
Rhodos van het Netehof



                                43.
Ellen-Sofie Vinge med Bore



                                45.
Ellen-Sofie Vinge med Perfect Polly
f.2016
e. Coelenhage´s Purioso
u. Minigårdens Winniset

ue. Hellekis Timjan RW 31                                                                                                                                                    45.
Sanna Nyholm med Turlington



                                42.
Ebba Jomalm med Brown River
f. 2013
e. Brown Shadow
ue. Curteen Lad



                               44.
Hedda Vinge med
Bob Dylan

Russ 30-17-0194
f. 2017
e. Njord 612
u. Blänka Guldspira 5339
                                                           ue. Norrvedas Guld 574

                                                                               46.
Paula Johansson





                                47.
Noelle WalterssonFredin med Pan

                                 48.
Carolina Mörk med Dumbledore
f.2017  LicNr 333042
e. Delatio
u. Wicky
ue. Weltmeyer 


                              49.
Carolina Mörk med Fawkess ESS



                               49.
Camilla Berg med Chilli Queen



                                50.
Camilla Berg med



                                50.
Marie Carlsson med Pom Boy Qt
f.   
e. Pomme Royal 
ue.  Robin Z



                               
                               51.
Felicia Sörlin med Fahamore Bruce
f.2008
okänd stam


                                 52.
Bruce omkom 15.5 i en olycka då han kom lös och blev påkörd.
Elise Berglund



                                53.
Nellie Pettersson
med Hilka "Holly"
f.2010
okänd härst.
Imp Polen


                                 54.
Thea Sonneman



                               

                                55.
Lovis Green med Mind Me



                                56.
Ellie Svalberg med Sunny Boy
f.2003
e. Power Boy

ue. Zareef ox FA 28/74-76



                                57.
Leila Tammi Alm



                               



                                58.
Ellen Jonsson



                                59.
Elin Kajunsuu



                                60.
Celine Fredin med Pan



                                61.
Emelie Quennerstedt med Dumbledore
f.2017  LivNr 333042
e. Delatio
u. Wicky
ue. Weltmeyer 


                               62.
Anna Kanon med Dino
f. 2009

                                 



                                  63.
Emma Helena Skoog



                                64.
Alva Wallin



                                65.
Freddie Löfmark



                                66.
Malin Larsson med Ironclad
f. 2018
e. Warsteiner (SWB) 
u. Sams´s Alegria (10) ue. Sambesi ( Gambler )

                                 67.
Cajsa Carlsson



                                68.
Clara Wallin med Cassius Clay
f. 2007
e. Coriall
u. Ella (SWB)
e. Landlord     
                                                                                               
69.
Emma Bratt



                                70.
Jessica Gustafsson med Abell 
f. 2016  LicNr 337270
e. Amplitud SD (SWB) 
u. Forbella (1) (SWB)
ue. Belamour

                                  71.
Michelle Öhman med La Paz 34-06-1584
f.2006
e. Sun Roy RNF 159
u. Svensgårds Hattie     
     RNF 1882

                                72.
Charlotte
Waltersson Fredin

med
Pan




                                73.
Gittis Berg
med .



                                74.
Alma Johansson  med
Golden Eye 
f.2008
e. Firfid Jetset
u. Miss Moneypenny
ue. Willoway Goldigger 

                                                                                                                     75.
Elsa Uhlin
med
Celly´s Tiger Lily.




                                76.
Johanna Svinhuvud  med Mio .



                                77.
Klara-Fina Borg
med .



                                78.
Cornelia Jacobsson



                               79.
Siri



                                  80.