Tina Rapp och
Moys Malfoy


val f.2010 
e. Cartier

                                     
                                                     1.

Sandra Lindhagen och Lyrica

Sto f. 2009
e. Balougraph - Lempeurde Thurin (SF)

                                   
                                                    2.

IRENE WIVALLIUS
LicNr 76850

DIRKIDA 
Lic Nr 284895
sto f. 2008 
e. Zorro  u. Wetida  ue. Ganges

                                           
                                           3. 

Aniara Ingbro 
Lindens Cirial
LicNr 
sto f.  2009  
e. Hagens Zephyr
u. Roseanne
ue. Kimble
                                               4.

Maria Snickars och Theo
LicNr 265149
är en valack f. 2004 
e. Rubinrot - Regazzoni


                                                 5.
FILIPPA LINDHAGEN
BIMLIS PHILIP 
Lic Nr 
val f. 2003 
e. Meonburg Mr Mc Greggor RNF 153
ue. Värends Pedro RNF 57

                                             6.

AGNES HED 
Lic Nr 96626

FOXFIRE II
LicNr 
val f.  Imp 
e.

Amanda Forss och 
TQR DECK BONITA


f.2012  sto 
e. Runing Playboy
u. Deck Majesta

Angelica Porsin och 
TEQUILA
LicNr 
Sto f.   
e. 

Carina Fredriksson och
GARNIER

CAROLINA MÖRK

DON DAVID  
Lic  261494
valack f. 2007 
e. Don Primero
                                                           ue. Flyinge Flamingo

MITT FÖRSTA GRAND PRIX EKIPAGE !!!!
70% plakett Nr 13.

DM GULD 2016, DM GULD 2017 samt vunnit
Nat Int A, Nat Int 1, Nat Int 1 kur på över 70%

Carolina Mörk och "Lillebror"

CAMILLA BERG     
L´AMOUR (SWB) 
sto f. 2012
e. San Amour I  u. Malva xx  ue.Malvernico xx
CAMILLA SÖDERBOM
TAILORMADE UNDER COVER
Lic  311831
Sto LicNr 95308   f. 2011
e. Tailormade Lacoste - Donnerschlag
70% plakett nr 24.
CHRISTEL OTTOSSON
CHRYSTALS GOOD GASTON
valack f. 2005 
e. Garrison Royal  
ue. Gordon Golding
Clara Wallin och
CASSIUS CLAY

f. 2007
e. Coriall
u. Ella (SWB)
ue. Landlord
Ebba Eriksson och
RIVICA 

LicNr 226218
sto f. 2006 
e. Riverside
u. Rinelfa JS
ue. Krack C
Elin Nilsson och
SEVILLA

LicNr 277985
sto f. 2007
e. Silvano
u. Primavera
ue. Imperator

70% plakett Nr 19.

Ellie Svalberg och
SUNNY BOY
f. 2003
e. Power Boy
u. Sonette

ue. Zareef ox FA 28/74-76

Emelie Quennerstedt och Ladykrascher 12
LicNr 261092

val f. 2003  e. Laureus 
u. Farina 
ue. Ferragamo

 

Erika Lindström Asp och Winston III

val f.2003 
e. Le Roi
u. Modesta 
ue. Triton

GRETA MULLER och
DARCY 
JENNIFER ANDERSSON
LicNr 31966


FLOORFILLER 
LicNr 322449
val  f. 2011   e.Floriscount ue. Laures Crusador xx
JESSICA HOLTIN
JOGULUM K 
LicNr 297890
val  f. 2009
e. Carresini L  u. Ganni  ue. Florestan I
Linnea Winberg och BANY 
f.
e. Okänd - Okänd
2020 har de ridit på 72,037 % i Lok LC:1
och innehar 70% plakett nr 30 :). 

Lisa Åhlund Sarbring och
Prinz Camero Lås
val f. 2009
e. Camaro M - Flyinge Flamingo

På bilden 2:a i MSV B:5 på fina 67,872%
på Gripen 12.8 2019. Första rosetten i min träning :)

Lovisa Hed och  
KORIANDER

val f.2011
e. Verdi 144
ue. Buck NRF 93

Malin Eriksson och  
PADDINGTON
LicNr 261188
val f. 2006
e. Emmerton (ex. Ralolala)
u. Facilette (SWB)
ue. Robin Z

Malin Husöy och  
FRAIZER

Maria Eckhardh och
ALEXA
sto f.2014
e. Contant Q - Accacio-Irco Mena-Vagabond.

 

Alicia Wallin 
?
LicNr 
val f.  Imp 
e.