SÅHÄR BOKAR DU TRÄNINGAR

Boka genom att skicka ett SMS till 0709-657 633  eller MAIL till ahryttarutbildning@telia.com 
och när jag återkopplat med ok räknas tiden som BOKAD.
BOKADE tider betalas till fullpris oavsett orsak till frånvaro. Du kan själv ordna ersättare.
För att slippa betalningen skall tiden avbokas FÖRE 17.00 dagen innan den gäller.

v. 42   16.10 - 22.10 
MÅNDAG 16.10  
Inga träningar.

TISDAG  17.10  
SANDA    ( vill du vara reserv? smsa mig )
16.20  (F) Charlotta Axling 
17.00  (F) Ebba Bånge 

17.40  (F) Elin Robertsson 
18.20   (F) Vilma Svensson 
19.00  (F) Sirianne Dannaeus
19.40  (F) Johanna Dannaeus 
20.20                                                         (F) Nils Olin avb 
21.00                                                          (F) Nils Olin avb


ONSDAG 18.10  ( COOP 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.20
10.00  
10.40 
11.20  
TORSDAG  19.10
SALVARTORP

17.00  Malin Husöy 
17.40  (F) Holley Grönberg
18.20  (F) Carolina Mörk

19.00    Ida Langels                                  (F) Julia Sundell avb
19.40  (F) Elvelind
20.20 (F) Camilla Söderbom

21.00                                                            Charlotte Arnell avb  
FREDAG  20.10
Inga träningar.
LÖRDAG 21.10 
Inga träningar.
SÖNDAG   22.10
SALVARTORP
09.00   Elin Andersson                            (F) Ida Langels omb
09.40 (F) Johanna Dannaeus 
10.20 (F) Sirianne Dannaeus 

11.00  (F) Marie Carlsson
11.40
12.20 
v. 43   23.10 - 29.10  
MÅNDAG 23.10    ( COOP 13.30 - 21.30 )
Inga träningar.
TISDAG 24.10  
NÄSBYHOLM 
RESERV: 
17.00  (F) Karin Love´n 
17.40  (F) Josefin Aronsson
18.20  (F) Marie Ollman
19.00  (F)  Liv Nygren 
19.40  (F) Jessica Holtin
20.20 (F) Malin Larsson

21.00   (F) Anetth Persson 
ONSDAG 25.10   ( COOP 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.20
10.00
10.40  Malin Husöy ? 
11.20  Irene Eklund 
TORSDAG 26.10 
SALVARTORP 

Reserv: 
16.20 Malin Husöy
17.00  Camilla Berg  

17.40  (F) Holley Grönberg
18.20  (F) Carolina Mörk
19.00  (F) Julia Sundell
19.40   Alice Alm                              
(F) Elvelind avb
20.20 (F) Camilla Söderbom
21.00  (F) Elin Nilsson

FREDAG 27.10  ( COOP 11.30 - 17.00 )
Inga träningar.
LÖRDAG 28.10 ( COOP 11.30 - 21.30 )
HISTA
Reserv: Helen Milton, Nina Winberg
11.00      Josefin Sundin     (F) Anne Ritze´n avb   
11.40   (F) Irene Wivallius
12.20     Helen Milton ?         (F) Christel Ottosson avb
13.00  (F) Maria Snickars 
13.40  (F) Tina Rapp 

SÖNDAG 29.10   ( COOP 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00 (F) Ida Langels
09.40 
10.20 

11.00 
11.40   

12.20 
v. 44   30.10 - 5.11 
MÅNDAG 30.10  ( COOP 13.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG  31.10  
SANDA    ( vill du vara reserv? smsa mig )
16.20  (F) Charlotta Axling 
17.00  (F) Ebba Bånge 

17.40  (F) Elin Karlsson 
18.20   (F) Vilma Svensson 
19.00  (F) Sirianne Dannaeus
19.40  (F) Johanna Dannaeus 
20.20   (F) Nils Olin 
21.00   (F) Nils Olin 


ONSDAG 1.11  ( COOP 13.30 - 17.00 )
RASMUS FYLLER ÅR :) !!
SALVARTORP
09.20 Malin Husöy
10.00  
10.40 
11.20  
TORSDAG  2.11
SALVARTORP

17.00  (F) Alice Alm
17.40  (F) Holley Grönberg
18.20  (F) Carolina Mörk
19.00  (F) Julia Sundell
19.40  (F) Elvelind
20.20 (F) Camilla Söderbom

21.00   Charlotte Arnell ??
FREDAG  3.11
Inga träningar.
LÖRDAG 4.11 
Inga träningar.
SÖNDAG   5.11
SALVARTORP
09.00 (F) Ida Langels
09.40 (F) Johanna Dannaeus 
10.20 (F) Sirianne Dannaeus 

11.00  (F) Marie Carlsson
11.40
12.20 
v. 45   6.11 - 12.11  
MÅNDAG 6.11    ( COOP 13.30 - 21.30 )
Inga träningar.
TISDAG 7.11  
NÄSBYHOLM 
RESERV: Malin Husöy
17.00  (F) Karin Love´n 
17.40  (F) Josefin Aronsson
18.20  (F) Marie Ollman
19.00  (F)  Liv Nygren 
19.40  (F) Jessica Holtin
20.20 (F) Malin Larsson

21.00   (F) Anetth Persson 
ONSDAG 8.11   ( COOP 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.20
10.00
10.40   
11.20  

TORSDAG 9.11 
SALVARTORP 

Reserv: 
17.00  (F) Alice Alm  
17.40  (F) Holley Grönberg
18.20  (F) Carolina Mörk
19.00  (F) Julia Sundell
19.40  (F) Elvelind
20.20 (F) Camilla Söderbom
21.00  (F) Elin Nilsson

FREDAG 10.11  ( COOP 11.30 - 17.00 )
Inga träningar.
LÖRDAG 11.11  ( COOP 14.30 - 21.30 )
HISTA
Reserv: Josefin Sundin, Helen Milton, Nina Winberg
11.00   (F) Anne Ritze´n   
11.40   (F) Irene Wivallius
12.20   (F) Christel Ottosson
13.00  (F) Maria Snickars 
13.40  (F) Tina Rapp 

SÖNDAG 12.11   ( COOP 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00 (F) Ida Langels
09.40 
10.20 

11.00 
11.40   

12.20 
v. 46   13.11 - 5.11 
MÅNDAG 13.11 ( COOP 13.30 - 21.30 )
Inga träningar.

TISDAG  14.11  
SANDA    ( vill du vara reserv? smsa mig )
16.20  (F) Charlotta Axling 
17.00  (F) Ebba Bånge 

17.40  (F) Elin Karlsson 
18.20   (F) Vilma Svensson 
19.00  (F) Sirianne Dannaeus
19.40  (F) Johanna Dannaeus 
20.20   (F) Nils Olin 
21.00   (F) Nils Olin 


ONSDAG 15.11  ( COOP 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.20
10.00  
10.40 
11.20  
TORSDAG  16.11
SALVARTORP

17.00  (F) Alice Alm
17.40  (F) Holley Grönberg
18.20  (F) Carolina Mörk
19.00  (F) Julia Sundell
19.40  (F) Elvelind
20.20 (F) Camilla Söderbom

21.00 Charlotte Arnell ??   
FREDAG  17.11
Inga träningar.
LÖRDAG 18.11 
Inga träningar.
SÖNDAG   19.11
SALVARTORP
09.00 (F) Ida Langels
09.40 (F) Johanna Dannaeus 
10.20 (F) Sirianne Dannaeus 

11.00  (F) Marie Carlsson
11.40
12.20 





Du kan ha din häst/ponny hos Anette på utbildning / pensionat när du är bortrest.
Ta kontakt för personligt upplägg.