Salvartorp 20x60m
Salvartorp 20x60m
Hista  18x38m
Hista 18x38m
Näsbyholm 20x60m
Näsbyholm 20x60m
Lillängen 20x60m
Lillängen 20x60m

            VÄLKOMMEN !!

Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)
Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)

Boka genom att skicka ett SMS till 0709-657 633  eller
MAIL till ahryttarutbildning@telia.com 
och när jag återkopplat med ok räknas tiden som BOKAD.
BOKADE tider betalas till fullpris oavsett orsak till frånvaro.
Du kan själv ordna ersättare.

För att slippa betalningen skall tiden avbokas FÖRE 17.00 dagen innan den gäller.

TRÄNINGSTIDER  2018 !

PROGRAMTRÄNING Vintern 2018-2019.   
20 min 400:- inkl anl avg. Start 09.00 slut 12.00 = 9 ekipage.
Anmäl med SMS till Anette 0709-657633 
Lördag 17 Nov Domare:                               Plats:
Lördag 1 Dec  
Domare: Kicki Klingspor  Plats: SALVARTORP   Öppen för bokning !
Lördag 15 Dec
Domare: Kicki Klingspor  Plats: SALVARTORP   Öppen för bokning !
Lördag 29 Dec Domare:                               Plats:
Lördag 13 Jan  Domare:                               Plats:
Lördag 27 Jan  Domare:                               Plats:
Lördag 24 Feb  Domare:                               Plats:
Som ni ser är detta under planering, men håll datumen så du kan vara med :) ! Fyller på info vartefter. 

VAD ÄR ODDSEN ???

Som tränare är det ju lite lustigt att ha
två elever på exakt samma %  i sina klasser,
men vad är oddsen för att det upprepas för tre ?? 

Det hände mina elever som alla red på                                71,429 %
Gnesta 9.9-17    Elin Nilsson LA:3
Gripen 24.9-17  Ebba Bånge LB:1 
Gripen 24.9-17  Julia Sundell  LB:1 

v.43    22.10 - 28.10

MÅNDAG 22.10     ( Coop 13.30-21.30 ) 
LÄNNA BRUK
08.15
09.00 

11.15
12.00 

TISDAG 23.10
ESKILSTUNA Lillängen 
Nu är alla platser fastbokade :).
Tiden kan dock ändras vid ev avb så håll koll här så vet du din exakta tid för kvällen :). Lena har förtur på tidigare tid.
Vill du vara reserv så smsa mig på 0709-657633  :)
 
Reserv:  Paulina Andersson, 
15.00 (F) Carola Reuterström
15.40  Caroline Lindeberg        
(F) Sara Fredriksson omb 
16.20  Sara Fredriksson             (F) Anna Fredriksson avb 
17.00 (F) Agnes Fredriksson
17.40 Pia Fridström Malm        (F) Tida Wally avb  
18.20 (F) Elin Eriksson Wallin 
19.00  Lena Lööw                         
(F) Liv Nygren avb  
19.40 (F) Mia Eckhardt 
20.20                                                (F) Lena Lööw omb
21.00                                                 (F) Caroline Lindberg  omb         
 

ONSDAG 24.10   ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00
11.40
12.20

TORSDAG 25.10
SALVARTORP
Reserv: Glennhammar, Lova Nord
17.00 (F) Filippa Arvidsson  
17.40 (F) Karin Love´n 
18.20 (F) Carolina Mörk 
19.00  (F) Lovisa Simling                                            
19.40 (F) Camilla Söderbom
20.20 (F) Jessica Holtin

21.00  (F) Elin Nilsson 

FREDAG 26.10
Ingen träning.
LÖRDAG 27.10      ( Coop 14.30 - 21.30 ) 
HISTA  
Reserv: 
11.00  (F) Anne Ritze´n 
11.40  (F) Irene Wivallius 
12.20  (F) Christel Ottosson
13.00  (F) Maria Snickars
13.40   Tina Rapp                       
(F) Nina Winberg avb

SÖNDAG 28.10  ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20 
11.00  Irene Eklund 
11.40
12.20  

 

v.44    29.10 - 4.11
MÅNDAG  29.10     
LÄNNA BRUK
08.15
09.00
   
11.30
12.15   
 
TISDAG  30.10
NÄSBYHOLM
Reserv: Lova Nord
17.00  Olivia Lövgren  
17.40 (F) Camilla Berg
18.20 (F) Theresa Sandstedt
 
19.00 (F) Cornelia Pizzignacco
19.40                                                 (F) Liv Nygren avb 
20.20 (F) Kajsa Söderman 
21.00  

ONSDAG  31.10     ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP 

09.00 
09.40
10.20
11.00

12.00 

TORSDAG  1.11 
RASMUS FYLLER 23 ÅR :) !!!
SALVARTORP
Reserv:  Lova Nord
17.00   (F) Filippa Arvidsson
17.40  (F) Karin Love´n
18.20  (F) Carolina Mörk 
19.00  (F) Matilda Grönfeldth
19.40  (F) Camilla Söderbom  
20.20  (F) Jessica Holtin  

21.00     

FREDAG  2.11   ( Coop 15.30 - 21.3 )
Inga träningar. 
LÖRDAG  3.11  

Inga träningar. Jag tävlar.
SÖNDAG  4.11 
SALVARTORP   
09.00
09.40 (F) Marie Carlsson 
10.20   
11.00
11.40
12.20 

Jag tävlar och vet inte tidsplanen riktigt ännu.  

v.45    5.11 - 11.11

MÅNDAG 5.11     ( Coop 13.30-21.30 ) 
LÄNNA BRUK
08.15
09.00 

11.15
12.00 

TISDAG 6.11
ESKILSTUNA Lillängen 
Nu är alla platser fastbokade :).
Tiden kan dock ändras vid ev avb så håll koll här så vet du din exakta tid för kvällen :). Lena har förtur på tidigare tid.
Vill du vara reserv så smsa mig på 0709-657633  :)
 
Reserv:  Paulina Andersson, Pia FridströmMalm
15.00 (F) Carola Reuterström
15.40 (F) Sara Fredriksson 

16.20 (F) Anna Fredriksson 
17.00 (F) Agnes Fredriksson
17.40  (F) Tida Wally  
18.20 (F) Elin Eriksson Wallin 
19.00 (F) Liv Nygren  

19.40 (F) Mia Eckhardt 
20.20 (F) Lena Lööw
21.00 (F) Caroline Lindberg  
        
 

ONSDAG 7.11   ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20
11.00
11.40
12.20

TORSDAG 8.11
SALVARTORP
Reserv: Glennhammar, Lova Nord
17.00 (F) Filippa Arvidsson  
17.40 (F) Karin Love´n 
18.20 (F) Carolina Mörk 
19.00  (F) Lovisa Simling                                            
19.40 (F) Camilla Söderbom
20.20 (F) Jessica Holtin

21.00  (F) Elin Nilsson 

FREDAG 9.11
Ingen träning.
LÖRDAG 10.11      ( Coop 14.30 - 21.30 ) 
HISTA  
Reserv: 
11.00  (F) Anne Ritze´n 
11.40  (F) Irene Wivallius 
12.20  (F) Christel Ottosson
13.00  (F) Maria Snickars
13.40   Tina Rapp                       
(F) Nina Winberg avb

SÖNDAG 11.11  ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00
09.40
10.20 
11.00  
11.40
12.20  

 








Boka ett utvecklingssamtal där vi i värmen över en fika och med almenackan redo gör upp målet för 2018 och delmål för att nå dit.                60 min 500:-
Ta kontakt för personlig tidsbokning.





Du kan ha din häst/ponny hos Anette på utbildning / pensionat när du är bortrest.
Ta kontakt för personligt upplägg.