Salvartorp 20x60m
Salvartorp 20x60m
Näsbyholm 20x60m
Näsbyholm 20x60m
Sanda 20x60m.
Sanda 20x60m.

            VÄLKOMMEN !!

Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)
Länna Bruk utebana 20x60m med bevattning :)

Boka genom att skicka ett SMS till 0709-657 633  eller
MAIL till ahryttarutbildning@telia.com 
och när jag återkopplat med ok räknas tiden som BOKAD.
BOKADE tider betalas till fullpris oavsett orsak till frånvaro.
Du kan själv ordna ersättare.

För att slippa betalningen skall tiden avbokas FÖRE 17.00 dagen innan den gäller.

TRÄNINGSTIDER  2018 !

VAD ÄR ODDSEN ???

Som tränare är det ju lite lustigt att ha
två elever på exakt samma %  i sina klasser,
men vad är oddsen för att det upprepas för tre ?? 

Det hände mina elever som alla red på                                71,429 %
Gnesta 9.9-17    Elin Nilsson LA:3
Gripen 24.9-17  Ebba Bånge LB:1 
Gripen 24.9-17  Julia Sundell  LB:1 

v.4    22.1 - 28.1
MÅNDAG 22.1    
Inga Träningar. Kiro Lars Liljeholm 9.30
TISDAG 23.1
SANDA 
Reserv:
18.20 (F) Sara Grönfeldt
19.00 (F) Sirianne Dannaeus

19.40 (F) Katarina Rämström
20.20 (F) Nils Olin
21.00 (F) Nils Olin

ONSDAG 24.1   ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP

09.20
10.00 

10.40  Malin Husöy
11.20  Sara Fredriksson
12.00 Amanda Forss 

TORSDAG 25.1 
SALVARTORP
17.00  (F) Alice Alm
17.40  (F) Holley Grönberg 
18.20  (F) Carolina Mörk
19.00  (F) Julia Sundell
19.40  (F) Camilla Söderbom

20.20  
21.00  

FREDAG 26.1   ( Coop 12.30 - 19.30 )
Inga träningar.


LÖRDAG 27.1  

PROGRAMTRÄNING på SALVARTORP
12.00 - 16.30  20 min/ekipage max 10st.
400:- inkl domare och anl avg.

Domare: CAROLINA MÖRK.
se mer under "Aktuellt".

SÖNDAG 28.1  
SALVARTORP
09.00                                                       (F) Ida Langels avb
09.40                                                        (F)  Dannaeus avb
10.20  Ida Fredberg
11.00  (F) Marie Carlsson
 
11.40
12.20

 

v.5    29.1 - 4.2
MÅNDAG 29.1    (Coop 14.30 - 21.30 ) 
Inga Träningar.
TISDAG 30.1
NÄSBYHOLM
Reserv: Mia Eckhardt
17.00 (F) Karin Love´n
17.40 (F) Josefin Aronsson
18.20 (F) Marie Ollman
19.00 (F) Liv Nygren
19.40 (F) Jessica Holtin
20.20 (F) Kajsa Söderman
21.00 (F) Anneth Persson

ONSDAG 31.1   ( Coop 13.30 - 21.30 )
SALVARTORP

09.20 
10.00  Amanda Forss ? 
10.40
11.20
TORSDAG 1.2 

SALVARTORP
17.00  (F) Alice Alm
17.40  (F) Holley Grönberg 
18.20  (F) Carolina Mörk
19.00  (F) Julia Sundell
   
19.40  (F) Camilla Söderbom
20.20
21.00  (F) Elin Nilsson

FREDAG 2.2   ( Coop 11.30 - 21.30 )
Inga träningar.


LÖRDAG 3.2 
RYTTARGALA !!
HISTA
Reserv: Nina Winberg, Josefin Sundin
09.40  R  Josefin Sundin
10.20  R Nina Winberg
11.00  (F) Anne Ritze´n
11.40  (F) Irene Wivallius
12.20  (F) Christel Ottosson
13.00  (F) Maria Snickars
13.40  (F) Tina Rapp


SÖNDAG 4.2  ( Coop 14.30 - 21.30 )
SALVARTORP
09.00                                                     (F) Ida Langels
09.40 Malin Husöy 
10.20  Jessica Angman
11.00 Dannaeus
11.40 Dannaeus

12.20

 








Boka ett utvecklingssamtal där vi i värmen över en fika och med almenackan redo gör upp målet för 2018 och delmål för att nå dit.                60 min 500:-
Ta kontakt för personlig tidsbokning.





Du kan ha din häst/ponny hos Anette på utbildning / pensionat när du är bortrest.
Ta kontakt för personligt upplägg.